kurtaj-nasil-yapilir-goruntuleri2016 yılı yaklaşırken İstanbul’da evlilik dışı hamilelikler gittikçe artmaktadır, Bakırköy’deki muayenehanemize çocuk aldırmak için gelen bayanların %90’ı bekarlardan oluşmaktadır, istem dışı gebe kalıpta kürtaj olmak isteyen genç kızlar randevu almadan önce kürtaj nasıl yapılır görüntüleri konusunda araştırma yaparak kürtaj videoları izlemek isterler, ama Türkiye’de kürtaj operasyonunu videoya çekmek ve youtube benzeri video paylaşım sitelerinde yayınlamak yasaktır, bu yüzden youtube.com da izlediğiniz kürtaj görüntüleri genelde latin amerikada çekilmiş eski sistem rahim içi kazıma şeklinde abartılı görüntülerdir, sizi korkutabilir.

Günümüzde gebelik sonlandırmak için artık kazıma kürtaj yapılmamaktadır, onun yerine vakum kürtaj dediğimiz negatif basınç ile gebelik kesesinin sıvı halde dışarı alınması şeklinde uygulanmaktadır, bu vakumlu kürtaj tekniğinde rahim içine müdahale edilmediği için hasta acı çekmez ve fazla bir kanamada olmaz, ayrıca hastanın üreme fonksiyonları etkilenmez, kürtajdan hemen sonra yeniden gebe kalabilirsiniz.

Bu makalemizde kürtajın nasıl yapıldığına dair tüm detayları vermenin yanında , kürtaj hakkında tanımsal bilgiler, 2016 yılı için İstanbul’da geçerli olacak kürtaj fiyatlarının kaç paradan başladığı, kürtaj videoları hakkında açıklamalar, kürtaj sonrası hamile kalınıp kalınamayacağı konusunda önemli incelikler, 2016 kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar hamile kalınabileceği, İstanbul’da kürtaj yapılan yerlerin nereleri olduğu, Muğla’da kızlık zarı diken doktorlar, vajina daraltma ameliyatı fiyatları ve labioplasti ameliyatı gibi konularıda anlatıyorum.

Kürtajın nasıl yapıldığı ve kürtaj video görüntüleri hakkında sormak istediğiniz herşey için İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada kolayınıza geliyorsa WhatsApp üzerinden yazın, muayeneye ve kürtaj, kızlık zarı dikimi gibi işlemlere gelen hastalardan vakit buldukça WhatsApp mesajlarınıza cevap yazıyorum, kimseyi cevapsız bırakıp es geçmiyorum.

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’deki muayenehanemiz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır, yurtdışından veya uzak illerden uçakla gelen hastalarımız kürtaj veya kızlık zarı dikimi gibi işlemlerini yarım saatte yaptırıp yine aynı gün giçbirşey olmamış gibi geri uçabilmektedir, sizde öyle yapabilirsiniz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad. No 9 Bakırköy İstanbul
( Kemerburgaz üniversitesi yanı , Bakırköy kaymakamlığı yukarı karşısı )
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Meteobüs ile ulaşım : İncirli durağında inip Kaymakamlığa doğru yürüyün.
Vapur ile : Bakırköy İskelesinde inip Bakırköy Kaymakamlığına yürüyünüz.
Uçak ile: Atatürk havalimanında inip taksi ile 10 dakikada geliniz.
Şehirlerarası otobüs : Esenler otogarında inip metro ile İncirli durağında ininiz.
http://www.facebook.com/kurtajfiyatlari
http://www.twitter.com/jinekologdr
Doktora direkt ulaşım için lütfen tıklayın .

Kürtaj

İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayanlar arasında kürtaj hakkında temel bilgiler soranlarda oluyor, o yüzden işe kürtaj nedir sorusuna cevap vererek başlamakta fayda var; yine latince kökenli ve kazımak anlamındaki küretaj kelimesinden kısaltılıp kürtaj haline getirildiğini söyleyelim, sadece kadın hastalıklarında değil birçok cerrahi branşta dokuları kazıma anlamında yer bulan bir deyimdir, ama kendi başına kullanırsanız anlam sıklıkla gebelik sonlandırma halini alacaktır.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstenmeyen gebeliğiniz varsa dünyanın neresinde olursanız olun , kendinizi riske atmadan, en güvenli hamilelik sonlandırma yöntemi vakumlu kürtajdır, düşük ilaçlarının hayati risklerinden dolayı ülkemizde ve birçok ülkede yasaklamdığınıda hesaba katarsak şu anda tek çare durumundadır, dolayısı ile bizi kürtaj nasıl yapılır diye arayan çok oluyor; öncelikle merak etmeyin korkulacak bir işlem değil , eskisi gibi kazıma yöntemi artık uygulanmıyor, hemen anlatıyorum ; hastanın kabulu ve ultrasonla gebelik haftasının tespiti, rahim girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması, steril ve tek kullanımlık hegar bujisi ile collum dilatasyonunun gerçekleştirilmesi, yine steril ve disposibl karmen kanülünün canalis collum uteriye yerleştirilmesi, tek kullanımlık ve steril vakum aparatının karmen kanül dış ucuna takılması ve negatif basınç oluşturularak sıvı haldeki gebelik kesesinin dışarı alınması şeklindedir, her kürtajdan sonra mutlaka ultrason yaparız ve rahim içinde parça kalmadığından emin oluruz.

Kürtaj fiyatları

Başına gelmeyen bilmez, gelende hazırlıksız yakalanır diyelim, planınızda olmayan bir hamilelikle uyandığınızda aklınızda yapılacak işler sıralamasında eminim en başlarda kürtaj fiyatları ne kadardır sorusu yeralacaktır. Ama paniğinizi hafifletecek birşey söyliyim, avrupada çocuk aldırma ücretleri İstanbul’a göre nerdeyse 10 kat daha pahalı, yani gebelik sonlandırma maliyeti açısından şanssız sayılmazsınız. Kürtaj fiyatı hesaplanırken gebelik haftasına çok önem veriliyor ve tahmininiz doğrultusunda hamilelik haftası arttıkça bebek aldırma ücretide yükseliyor. Son olarak gebelik haftası hesaplamasına son adetinizin ilk gününden başlamanız gerektiğinide ekleyelim.

Kürtaj videosu

Kürtaj olmayı gündemine alan hanımlar hummalı bir araştırmaya girerlerler, kürtaj videosu seyretmek ilk vazifeleri olur , ama Türkiyede kürtaj ve kızlık zarı dikimi gibi gizli kalması gereken ameliyatların videoya çekilmesi ve yayınlanması yasaktır, youtube’da bulduğunuz kürtaj videoları ve görüntüler genellikle 3. Dünya ülkelerinde yıllar önce çekilmiş eski sistem kazıma kürtaj videolarıdır, o abartılı kürtaj görüntülerine aldanmayın, günümüzde vakum ile ağrısız, acısız gebelik sonlandırma uyguluyoruz.

Kürtaj sonrası vajina genişler mi ?

Kürtaj olan bayanlar veya henüz kürtaja girmemiş genç hanımların konuyla ilgili çeşitli endişeleri olur, bu konularda bize herzaman danışabilirsiniz. Özellikle henüz çocuk doğurmamış genç kadınlar kürtaj sonrası vajina genişler mi diye akıllarına takılan soruları yöneltiyorlar; vakum kürtaj uygulamasında vajinaya sokulan karmen kanülü coca-cola pipeti kalınlığındadır, dolayısı ile kürtajdan sonra vajina genişleme ihtimali yoktur.

Kürtaj yasası

Gebelik sonlandırma ile ilgili yürürlükte olan kanuni düzenlemelere kürtaj yasası adı veriliyor, aslında çocuk aldırma ile ilgili uzun yıllardır yeni bir yasa çıkmadı, halen kürtajda üst sınır olan 10 hafta sonrası gebelikler için kürtaj yasağı devam ediyor, ama 10 hafta içinde bir gebeliğiniz varsa istediğiniz yerde kürtaj yaptırabilirsiniz. Bu arada düşük hapı olarak yasa dışı temin edilen ilaçların satışı ve kullanımı yasaktır. 18 yaşından küçükseniz kürtaj olmak için anne veya babanızın rızası gerekir, resmi nikahla evli isenizde eş rızası lazım, ama bekarsanız kimsenden izin almamıza gerek yok.

Kürtaj yapan yerler

2016 yılı yaklaşırken İstanbul’da kürtaj yapan yerler ve doktorlar çok soruluyor, birde devlet hastanesinde kürtaj yapılır mı diye merak edenler oluyor. Yasak olmamasına rağmen devlet hastaneleri ve sgk bağlantılı diğer sağlık kurumları genellikle kürtaj kabul etmiyor, ama muayenehane işleyen jinekologlar bu konuda kürtaja hayır demiyorlar.

Kızlık zarı dikimi Muğla

Türkiye’de Hymenoplasty ameliyatlarının %90 lık kısmı İstanbul’da yapılmaktadır, zaten Avrupa’da bile birçok hasta uçakla bize gelip kızlık zarı dikimi işlemlerini yaptırmaktadır, Anadolu’da Muğla çevresi ve Bodrum gibi turistik merkezlerdende kızlık zarı dikimi yaptırmak için İstanbul’ gelen çok oluyor , bizi arayan bazı hastalarda kızlık zarı dikimi Muğla çevresinde hangi jinekologlar tarafınca yapıldığını soruyor.

Vajina daraltma ameliyatı

Sadece normal doğum yaparak vajina genişlemesi sorunu yaşayanlar değil, hiç doğum yapmamış birçok bayanda aktif cinsel yaşanrıdan sonra kızlık zarı dikimi yaptırma kararı ile bize geldiklerinde vajina daraltma ameliyatınıda aynı seansta yapmamızı istiyorlar, sanıyorum gerek ilk gece seks kalitesini yükseltmek , gerekse takip eden cinsel yaşantıda daha yüksek performans elde etmek için vajinoplasti ameliyatları tercih ediliyor. 2016 yılı için İstanbul’da vajina daraltma ameliyatı fiyatları ortalama olarak ….tl civarıdır.

Labioplasti ameliyatı

Vajinal bölgede büyük dudakların arasından bir dil gibi aşağı sarkabilen küçük dudakların küçültülmesi ve estteik hale getirilmesi amacı ile yapılan operasyona labioplasti ameliyatı adı verilir, genellikle vajina daraltma veya kızlık zarı dikimi gibi jino-estetik operasyonlarla kombine olarak yapılır. İstanbul’da 2016 yılı için labioplasti ameliyatı fiyatları ortalama olarak ….tl civarlarındadır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve doğum Uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Reklamlar
yorum
 1. sevinc dedi ki:

  hocamiyigunlersizebirsorumolacakspermtuvalettebanyodayasarmigebeligenedenolurmu

  Beğen

 2. Gecen hafta Kiz arkadasimla yakınlaşmamiz oldu ama sadece sürtünme ve bosalma olmadi olduysada zevk suyudur ama kiz arkadasim hamilelikten şüpheleniyor ne yapmamiz lazim suphelenmeye herek var mi ?
  30 05 2016, 10:43 – .: Vede ader gecikmesi oldu bu ay
  30 05 2016, 10:43 – .: Adet
  30 05 2016, 11:05 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.adetgecikme.com
  30 05 2016, 11:05 – Jin op dr turgay karakaya: Yazdım
  30 05 2016, 11:08 – .: Tesekkur ederim hocam kürtaj nasıl yapılır görüntülerinden buldum.

  Beğen

 3. 24 02 2016, 13:37 – .: Kurtaj olayi için rahatsız ettim kürtaj nasıl yapılır görüntülerinden baktımda
  24 02 2016, 13:38 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tamam olsun kaç haftalıktı
  24 02 2016, 13:39 – .: Bilmiorm
  24 02 2016, 13:39 – .: İşte siz bakicaktiniz
  24 02 2016, 13:39 – .: Dün konustukya
  24 02 2016, 13:40 – .: Unuttun uz sanırım 😊
  24 02 2016, 13:40 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok gelin
  24 02 2016, 13:40 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bugünmüydü
  24 02 2016, 13:41 – .: Yarın sabahtan olabilir
  24 02 2016, 13:41 – .: Kacta geliyirsunuz
  24 02 2016, 13:43 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 11
  24 02 2016, 13:43 – .: Tmm beb 11 de orda olurum
  24 02 2016, 13:43 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  24 02 2016, 13:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10 haftayı geçti ise alamayız
  24 02 2016, 13:43 – .: Musaitseniz
  24 02 2016, 13:44 – .: B..
  24 02 2016, 13:44 – .: Bi bakalım kaç haftalik
  24 02 2016, 13:44 – .: Olduguna
  24 02 2016, 13:44 – .: Gecmemisse
  24 02 2016, 13:44 – .: Alirsiniz
  24 02 2016, 13:48 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  24 02 2016, 13:48 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın 11 e yazdım sizi
  24 02 2016, 13:49 – .: Tamam teşekkür ederim
  24 02 2016, 13:49 – .: Ya bide bayiltarak yapamiyomusunuz
  24 02 2016, 13:50 – .: Ben biraz korkuyorum da 🙈🙈
  24 02 2016, 13:50 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hiç hissetmeyeceksiniz full uyuşturuyoruz.
  24 02 2016, 13:52 – .: İnşallah

  Beğen

 4. Merhabalar kürtaj nasıl yapılır görüntülerine bakarken rastladım
  07 02 2016, 16:35 – .: Numaranizi internetten aldim sanirim kendi polikliniginiz var
  07 02 2016, 16:35 – .: Polikliniğiniz nerede ve hangi işlemleri yapiyorsunuz acaba bilgi alabilir miyim
  07 02 2016, 17:15 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbul bakırköyde özel muayenehanem
  07 02 2016, 17:21 – .: Peki ben hamile olup olmadigimi nereden ablayabilirim regl tarihim3 gun gecikti fakat daha iliski sonrasi 4hafta olmasi simdi test yapsam Anlaşilirmi
  07 02 2016, 17:21 – .: Ve bu isin net gizliligi var mi ben cok korkuyorum cunku
  07 02 2016, 17:36 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Biz gizli tutuyoruz
  07 02 2016, 17:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Test yapın yarın

  Beğen

 5. […] zorunda kalmak sizi korkutuyor olabilir, o yüzden bu işlemin nasıl olduğunu araştırmak için kürtaj nasıl yapılır görüntüleri araştırıyor olabilirsiniz. Gebelik sonlandırma müdahalesinin resmini çekmek veya videoya […]

  Beğen

 6. Kürtaj Ücreti: Doktor bey gunaydin
  19 12 2015, 09:11 – Kürtaj Ücreti: Birsey soracaktim
  19 12 2015, 09:12 – Kürtaj Ücreti: Dusup hapi veriyomusunuz hastalariniza satiyomusunuz
  19 12 2015, 09:12 – Kürtaj Ücreti: Cytotec
  19 12 2015, 09:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yasaklandı.. kürtaj yapıyoruz
  19 12 2015, 09:25 – Kürtaj Ücreti: Qnl
  19 12 2015, 09:25 – Kürtaj Ücreti: Anladm

  Beğen

 7. Kürtaj Maliyeti: İyi geceler…
  02 03 2015, 23:05 – Kürtaj Maliyeti: Kusura bakmayin rahatsiz ediyorum hocam
  02 03 2015, 23:09 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  02 03 2015, 23:09 – Kürtaj Maliyeti: Hocam bikac sorum olacakti eger musaitseniz?
  02 03 2015, 23:10 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  02 03 2015, 23:11 – Kürtaj Maliyeti: Hocam askerim ben su anda nisanlimla iliski sonucu korunmasina ragmen hamile kaldi..cocugu aldirmak istiyoruz…
  02 03 2015, 23:12 – Kürtaj Maliyeti: Ama hic bilgim yok nasil yapilir ve fiyatlari nedir…
  02 03 2015, 23:13 – Kürtaj Maliyeti: Tskler hocam…
  02 03 2015, 23:15 – Jinekolog Operatör Doktor: R e
  02 03 2015, 23:20 – Kürtaj Maliyeti: Hocam narkozlumu oluyor bu yapilirken
  02 03 2015, 23:22 – Jinekolog Operatör Doktor: Lokal anestezi ile acısız

  Beğen

Takma isimle Soru Sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s