Kürtaj Nasıl Yapılır ? – Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Yayınlandı: Ağustos 8, 2014 / dr. turgay karakaya, kürtaj ücretleri, kürtaj fiyatları, kürtaj nasıl yapılır, kürtaj sonrası
Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul’da kürtaj nasıl yapılır ? kürtaj fiyatları kaç paradan başlar , vakum kürtaj nedir ? , kürtaj sonrası cinsel ilişki için kaç gün geçmesi gerekir ? genel anestezi ile kürtaj nasıl olur gibi sorularınıza bu yazımızda cevap bulacaksınız. ( Kürtaj yorumlarını oku )Gebelik sonlandırma yani çocuk aldırma konusunda en güvenli ve kanunların kabul ettiği tek yöntem olan kürtajın en temel unsurlarını , şartlarını , olmazsa olmazlarını irdeledikten sonra sizden gelen sorularda cevap oluşturacak paragraflar düzenledik. İstenmeyen gebelik her gün dünya üzerinde milyona yakın kadının başına geliyor ve hazırlıksız yakalanan hanımların tama yakını bu hamileliği vakum kürtajla sonlandırıyor. Öncelikle bu giriş bölümünde kürtaj olabilmek için temel şartlara değinelim :

Kürtaj yasası :
Kürtaj kanunu ile ilgili birçok haber yayınlandı , bize telefon eden birçok bayan kürtaj yasaklandımı diye soruyor , yada kürtajda üst sınırlar soruluyor , ama merak etmeyin kürtaj ülkemizde hala yasaldır ve kesinlikle yasaklanmamıştır , ama bebek aldırma konusunda bir üst sınır belirlenmiştir , 2014 kürtaj yasasına göre en geç 10 haftanın sonuna kadar kürtaj yaptırabilirsiniz.

Kürtajda yaş sınırı :
Kimseden izin almadan çocuk aldırabilmek için 18 yaşınızdan gün almış olmalısınız , yada anne veya babanızla beraber gelmelisiniz , onlarda yoksa mesela anne-baba Almanyada siz halanızda kalıyorsunuz , o zaman anne veya babanızdan ” kızımın kürtaj olmasına izin verin veriyorum ” şeklinde bir izin kağıdı getirmeniz gerekiyor.

Kürtajda evli – bekar durumu :
Bazıları telefonla soruyor doktor bey biz evli değiliz kürtaj yaptırma hakkımız varmı diye , elbette var , hatta bekar bayanlar evlilere göre çok daha şanslı , kimseden izin almadan tek başlarına kürtaj olabiliyorlar , ayrıca sizi gebe bırakan kişidende izin almanıza gerek yok.
Evli bayanlar için aynı şeyi söylemek zor , onlar kürtaj olabilmek için eş iznine ihtiyaç duyacaklar . Eşleri uzakta ise ” eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum ” şeklinde bir izin kağıdı gerekiyor.

Kürtaj nasıl yapılır ?
Eski sistem kazıma kürtaj devri yıllar önce kapandı o yüzden arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın ve hızla verin , içinizde biriken karamsar havayı dışarı atın , artık vakum kürtaj var , yani rahim içine hiç bir kesici delici alet sokulmuyor , negatif basınçla rahim boşaltılıyor , hemde 10 dakikada işiniz bitiyor , masadan kalkıp yürüyüp gidiyorsunuz.

Kürtajla ilgili bizi gece gündüz arayabileceğinizi söylemişmiydim ? işte telefonlarımız 0212 227 5519 muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell hattımız ( WhatsApp , Viber , SMS bu hatta aktif ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımızı be zaman isterseniz arayabilirsiniz . Telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kürtaj konusunda geniş bilgisi olduğu için tüm sorularınızı cevaplayacaktır. Ben ise sürekli hasta bakıyorum , sadece İstanbul değil birçok ilden hastalar geliyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kürtaj yorumlarını oku , Yorum yaz ( İsimsiz yorum bırakmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Bilgileri :

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
http://www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97
Bulvar cad no2 kat2 Zeytinburnu İstanbul
3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : http://www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
http://www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com’da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kürtaj nasıl yapılır ?

1- Hastanın kabulü ve görüşme
2- Jinekolojik muayene ve ultrasonla gebelik haftasının netleştirilmesi
3- Gebeliğin tespiti ve kürtaj sınırlarındaki gebelik haftasının görülmesi ve hastaya yapılacak kürtaj işleminin şekil çizilerek anlatımı
4- Hastanın kürtaj için jinekolojik masaya yerleşmesi
5- Rahim girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması
6- Hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu
7- Karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi
8- Vakum aparatının karmene takılması
9- Negatif basın verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
10- Kürtaj sonrası yeniden ultrason yaparak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması.
** Kürtaj yorumlarını oku , Yorum yaz ( İsimsiz yorum bırakmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Kürtaj fiyatları

2014 yılında İstanbul’da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak … liradan başlar ve hamilelik haftası yükseldikçe ücretlerde yükselişe geçer. Örnek vermek gerekirse 4 haftalık bir gebelik için İstanbul’da kürtaj yapan yerlerde yaklaşık … liraya çocuk aldırabilirsiniz , 5 haftalıksa … lira , 6 haftalıksa … lira şeklinde yukarıya doğru fiyat haraketi olur . Ama 10 haftadan sonra kürtaj yasak olduğu için en yüksek fiyat genelde …. tl dir.

Vakum kürtaj

2014 verilerine göre dünyadaki en güvenli gebelik sonlandırma metodu vakum kürtajdır. Yani eski sistemdeki gibi rahim içi kazınmıyor , ince bir tüp ile rahim içi negatif basınçla boşaltılıyor yani vakumlanıyor diyebiliriz. İşte size vakum kürtajın avantajları :
1- Rahim içi kazınmadığı için çok daha sağlıklıdır ve kürtaj sonrası gebe kalmada sıkıntı yaşatmaz.
2- 10 dakika gibi çok kısa sürede biter
3- Kürtaj sonrası istirahata gerek duymadan hemen işinize gücünüze dönebilirsiniz , kürtaj sonrası konforunuz bozulmaz.
4- Kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti pek görülmez.

Kürtaj sonrası

Kürtajdan sonra ilk 10 gün bazı konulara dikkat etmek gerekiyor , mesela 10 gün süre ile cinsel ilişkide bulunmamak , havuza , denize girmemek ve banyonuzuda ayakta duş şeklinde yapmanız gerekiyor. Kürtajdan sonra yeniden adet görmeye ise yaklaşık 40 – 45 gün sonra başlayacaksınız , merak etmeyin yine her ay regl olacaksınız. Kürtaj sonrası hamilelik durumu nedir , yeniden gebe kalabilirmiyim , yeniden çocuğum olur mu gibi soru işaretleriniz varsa merak etmeyin vakum küretaj sizin üreme kabiliyetinizi etkilemez, ne  zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.
** Kürtaj yorumlarını oku , Yorum yaz ( İsimsiz yorum bırakmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Kürtaj videosu

Kürtaj yaptırmayı düşünen bayanlar bu işleme girmeden önce genellikle internette kürtaj videosu ararlar ve genellikle Güney afrika ve diğer latin ülkelerinde veya uzak doğuda çekilmiş kürtaj videolarını izlerler. Biz tıbbi etik olarak kürtaj videosu çekilmesine yayınlanmasına karşıyız.

Kürtaj nedir ?

Kürtaj aslında latince küretaj kelimesinden köken almıştır , yani Türkçe karşılığı kazımak . Ama durun korkmayın artık kürtaj rahim kazıması yapılmadan gerçekleştiriliyor , yani vakumla. Kürtaj birde geniş anlamda gebelik sonlandırma olarakta kullanılıyor , zira şu anda tıbbın ve kanunların kabul ettiği tel gebelik sonlandırma metodu kürtajdır.

Kürtaj yapan hastaneler

Kürtaj ülkemizde yasal olduğu için cemaat ve paralel yapı hastaneleri dışında birçok hastanede kürtaj yaptırabilirsiniz , ama evli değilseniz ve bu kürtajın duyulmasını , ..kayıtlarına geçmesini istemiyorsanız tüm devlet hastaneleri , özel hastaneler ve tıp merkezleri … anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri … işleme zorunlulukları vardır. Ama özel jinekolog muayenehanelerinin hiç biri .. olmadığı için bu sırrınız sonsuza kadar korunur.

Kürtaj yapan en iyi doktor

Geçende İstanbul dışından bir hastam gelmişti İstanbul’daki muayenehaneme , bende dedim taa oaralardan .. nasıl buldunuzda geldiniz ? oda bana doktor bey internette google’ı açtım ve ” en iyi kürtaj doktoru ” yazdım ilk sayfada …buldum , o yüzden .. seçtim dedi. Gurur duydum 🙂

Hamilelik belirtileri 

Acaba hamilemiyim diye şüpheye düştüğünüz oldumu hiç ? cevabınız evet ise cinsel aktif bir bayansınız demektir . Seyrek veya yoğun cinsel yaşantısı olan her bayan birgün gebe kalabilir , hangi hamilelik önleme metodunu uygularsanız uygulayın yinede küçükte olsa gebe kalma ihtimaliniz vardır. Hatta bakire iken gebe kalan hastalar , prezervatifle gebe kalanlar , spiral ile gebe kalanlar , doğum kontrol hapı ile gebe kalanlar gibi birçok örnek verebilirim. Adet gününüz 3 günden fazla gecikti ise en büyük ihtimal hamileliktir. İşte hamilelik belirtileri :
1- Adet gecikmesi 
2- Bulantı kusma başdönmesi 
3- Tansiyon düşmesi
4- Memelerde dolgunluk , ve ağrı
5- Kadıklarda açılma ağrısı
6- Vajinal şeffaf salgı artışı
7- Vajinada sıcaklık ve hafif yanma
8- Cinsel istek artması
** Kürtaj yorumlarını oku , Yorum yaz ( İsimsiz yorum bırakmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Gebelik testi

Çok basit olarak idrarda yapılabilen gebelik testleri adeti gecikmiş bir bayan için en önemli araçlardan biridir. Herhangi bir eczaneden 5 – 10 tl gibi bir fiyata alıp üzerine birkaç damla idrar damlatarak yapabileceğiniz idrarda gebelik testi çift çizgi çıkarsa %100 doğrudur , ama tek çizgi olursa tavsiyem yarın gene yapın , çünkü hamilelik hormonlarınız henüz idrara geçmemiş olabilir.

Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü

İnternette kadınların devam ettiği birçok forumdan biri olan kadınlar kulübünde ilginç bir konu olduğu için kürtaj sık sık tartışmaya açılıyor ve kürtaj fiyatları konuşulabiliyor. Ekşi sözlüktede benzer bir görüşme ortamı mevcut. Bu forum sitelerinde genellikle kürtaj olma kararı almış bayanlar daha önceden başından kürtaj geçmiş ablalarından öğütler almaya çalışırlar ve kürtaj fiyatlarıda geçer.

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum 

Aynı kadınlar kulübü ve ekşi sözlükte olduğu gibi başka forum ortamlarındada kürtaj fiyatları konu başlığı halinde yeralmaktadır. Bu forumlarda sıklıkla kürtaj olan bayanlar hangi jinekoloğa kürtaj olduklarını ve kürtaj ücreti ne ödediklerini konuşurlar. Buna karşılık henüz kürtaj olmamış ama istenmeyen gebeliği olan bayanlarda onlara ulaşmak için cvp kürtaj fiyatları nedir forum diyerek arama yaparlar.

Kürtaj fiyatları 2015

Tahminimde İstanbul’da 2015 yılında kürtaj fiyatları aynı 2014 kürtaj ücretleri gibi yine … liradan başlayan fiyatlar üzerinden işlem görecek ve hamilelik haftasına göre 2015 kürtaj fiyatlarındada artışlar olacak. Kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene ultrason incelemeleri ise zaten geleneksel olarak ücretsiz olarak sunulmaya devam edecektir.
** Kürtaj yorumlarını oku , Yorum yaz ( İsimsiz yorum bırakmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
 İstanbul
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983
Reklamlar
yorum
 1. ayse dedi ki:

  Zarari yokmu peki hocam ya yine olsa bebek kalbi durmustu olmustu karnimda hamilelik icin ne kadar beklesem iyidir iki ay yeterli mi

  Beğen

 2. ayse dedi ki:

  Ben ayse ben bi hafta once kurtaj oldum alti haftalikti bebek ve yine istiyoruz bi iki ay icinde mumkun mu acaba

  Beğen

 3. arzu dedi ki:

  Hocam zevk suyu ile hamile kalinirmi surtulerek yapulan iliskide

  Beğen

 4. Ben iki ay once kurtaj oldum sizin yaninizda normalde adetlerim 8 9 gun suruyor kurtajdan sonra iki keredir oluyorum ikisindede 3 gun kaliyorum nirmalmidir kürtaj nasıl yapılır ?
  2 06 2016, 22:00 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Normal
  2 06 2016, 22:00 – .: Peki duzelmeyecekmi
  2 06 2016, 22:00 – .: Boyle mi devam edecek
  2 06 2016, 22:00 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Düzelir. Kürtaj adet düzenini bozmaz
  2 06 2016, 22:01 – .: Tmm hocam ilk defa boyle oluyor da

  Beğen

 5. Merhaba
  23 02 2016, 09:06 – .: Günaydın
  23 02 2016, 09:10 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  23 02 2016, 09:10 – .: Ben telwfonununuzu bi arkadaşımdan aldım da
  23 02 2016, 09:10 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  23 02 2016, 09:10 – .: Musaitsiniz kürtaj nasıl yapılrı diye soracaktım.
  23 02 2016, 09:10 – .: Dimi rahatsız etmiyorum
  23 02 2016, 09:11 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  23 02 2016, 09:12 – .: Ben suan hamileyim de aldırmak
  23 02 2016, 09:12 – .: İstiyorum ama
  23 02 2016, 09:30 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  23 02 2016, 09:31 – .: Fiyatlarını ne kdr
  23 02 2016, 09:31 – .: Bide kaç aylık olduğunu tam bilmiorm
  23 02 2016, 09:31 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Son adet tarihinden sayın
  23 02 2016, 09:34 – .: Ben çok hatırlamıyorum ama ocağın başı gibiydi
  23 02 2016, 09:34 – .: En son adet olusum
  23 02 2016, 10:04 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Vaktiniz az. Bu hafta gelin
  23 02 2016, 10:07 – .: Aynen bugün bile gelebilirim aslında araba bulimde
  23 02 2016, 10:07 – .: Muayene
  23 02 2016, 10:07 – .: İçin kaç aylık olduğuna bakalım yarında sabahtan aldiririm
  23 02 2016, 10:21 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tek seferde yaparız zaten hepsi 15 dak
  23 02 2016, 10:21 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Netleşince yazın
  23 02 2016, 10:21 – .: O zaman ben bi para ayarlim
  23 02 2016, 10:21 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  23 02 2016, 10:23 – .: Hemen ayağı kalkarim
  23 02 2016, 10:23 – .: Dimi
  23 02 2016, 10:23 – .: Bide bayiltarak ypiosnz
  23 02 2016, 10:23 – .: Dimi
  23 02 2016, 10:26 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 15 dakikada yürür gidersiniz
  23 02 2016, 10:26 – .: Süper tmm ben bi Maximum ayarlasam
  23 02 2016, 10:27 – .: Yter
  23 02 2016, 10:27 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bayıltmıyoruz ama vajinayı full uyuşturuyoruz giö bişii hissetmiyorsunuz
  23 02 2016, 10:27 – .: Dimi
  23 02 2016, 10:27 – .: Ben kesin hissederim
  23 02 2016, 10:27 – .: 😃😃
  23 02 2016, 10:27 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tahminen tutar ama size indirim yaparız
  23 02 2016, 10:27 – .: Uwww
  23 02 2016, 10:27 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır ceple konuşan bile var kürtaj olurken
  23 02 2016, 10:28 – .: Ya benim canım biraz kıymetli ondan
  23 02 2016, 10:28 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Size daha hassas davrınırız 🙂
  23 02 2016, 10:29 – .: Tamam

  Beğen

 6. İyi akşamlar
  7 02 2016, 19:10 – .: Telefon numaranızı internetten aldım kürtaj nasıl yapılır hocam
  7 02 2016, 19:10 – .: Sormak istediğim bazı sorular var size
  7 02 2016, 19:36 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  7 02 2016, 19:41 – .: Kürtaj hakkında bilgi alabilir miyim fiyatlarınız bunun yasal dayanağı nedir devlet hastahaneleri yapıyor mu
  7 02 2016, 19:44 – Jin op dr turgay karakaya: 10 haftaya kadar yasaldır
  7 02 2016, 19:49 – .: Peki evli olmama durumunda herhangi bir eş izni var mıdır ve fiyatlarınız ne kadar
  7 02 2016, 20:38 – Jin op dr turgay karakaya: Bekara sorun yok

  Beğen

 7. Gebelik Riski: Selamun aleyküm sizi tekrardan rahatsız ediyorum hatırladınız mı beni konuşmuştuk. Dağa önce kız. Arkadaşım adet belirtileri başladı diyor olcak büyük. İhdimal sanırım göğüsleri şişmiş ve belirtileri de başlamış
  21 12 2015, 20:20 – Gebelik Riski: Test yaptırmasi için ilişkiden kaç gün geçmesi lazım test yaptıralım
  21 12 2015, 21:00 – Jin op dr turgay karakaya: 2ü
  21 12 2015, 21:00 – Jin op dr turgay karakaya: 20
  21 12 2015, 21:01 – Gebelik Riski: Teşekkür ederim

  Beğen

 8. 02 03 2015, 17:59 – Kürtaj Hapı Fiyat: İyi günler
  02 03 2015, 18:48 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  02 03 2015, 21:23 – Kürtaj Hapı Fiyat: Bişey sorcam size
  02 03 2015, 21:28 – Kürtaj Hapı Fiyat: 3 haftalık bi gebelik promlemimiz var nasil yok edebiliriz lütfen yardim edin kiz arkadasimin ailesi çok tuhaf insanlar ogrenirlerse kizi bitirirler lütfen bize yardimci olun bu problemi nazil cozeriz ??
  02 03 2015, 21:29 – Kürtaj Hapı Fiyat: ?
  02 03 2015, 21:30 – Jinekolog Operatör Doktor: Yaparız
  02 03 2015, 21:30 – Kürtaj Hapı Fiyat: Nasıl peki ??
  02 03 2015, 21:33 – Kürtaj Hapı Fiyat: Lütfen çok korkuyoruz bende seviyom 4 senelik sevgilim başı yansın istemiyorum bende dayanamam
  02 03 2015, 23:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Sorun olmaz , reşit bayanlara yasal zaten
  02 03 2015, 23:05 – Kürtaj Hapı Fiyat: Reşit olmasına daha 1 sene var maalesef
  02 03 2015, 23:07 – Kürtaj Hapı Fiyat: 17 yaşinda nasil yapabiliriz bu gerçekten bizim için cok önemli lütfen yardimci olun
  02 03 2015, 23:07 – Jinekolog Operatör Doktor: Annesinden yazılı kağıt
  02 03 2015, 23:09 – Kürtaj Hapı Fiyat: Annesi ogrenirse perişan eder kızı
  02 03 2015, 23:10 – Kürtaj Hapı Fiyat: Lütfen şu kızı kurtarın ya
  03 03 2015, 11:32 – Kürtaj Hapı Fiyat: ?
  03 03 2015, 15:01 – Kürtaj Hapı Fiyat: Yardimci olun lütfen gerekirse telefonunu satarim o hapi lütfen soleyin ?
  03 03 2015, 15:02 – Kürtaj Hapı Fiyat: Lütfen ?
  03 03 2015, 15:02 – Kürtaj Hapı Fiyat: Bi hayat söz konusu lütfen
  03 03 2015, 15:47 – Jinekolog Operatör Doktor: Maalesef biz hapçı değiliz
  03 03 2015, 16:01 – Kürtaj Hapı Fiyat: Bi yöntemi yok mu ?
  03 03 2015, 16:01 – Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtaj
  03 03 2015, 16:02 – Kürtaj Hapı Fiyat: Annesiyle gelirse olur mu ? Annesi yerine başka biriyle gelse olur mu teyzesi falan ?
  03 03 2015, 16:05 – Kürtaj Hapı Fiyat: Ve fiyatı öğrene bilirmiyim lütfen
  03 03 2015, 16:05 – Jinekolog Operatör Doktor: Annesi olur sadece
  03 03 2015, 16:06 – Kürtaj Hapı Fiyat: Peki kaç haftaliksa kürtaj mümkün ve fiyati ne kadar ?
  03 03 2015, 16:06 – Jinekolog Operatör Doktor: En fazla 10
  03 03 2015, 16:14 – Kürtaj Hapı Fiyat: Tamm saolun bi ilaç var onu alcaz eğer olmazsa direk size gelcez
  03 03 2015, 16:19 – Kürtaj Hapı Fiyat: Son bisey daha sorcam kaç haftalık olduğunu nasil bilcez ?
  03 03 2015, 17:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Ultrasonda net olarak çıkıyor

  Beğen

 9. 20 Oca 19:25 – Kürtaj Bakırköy: Slm doktor bey
  20 Oca 19:48 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  21 Oca 22:15 – Kürtaj Bakırköy: Doktor bey muayeniz nerde acaba internet buldum numaranızda
  21 Oca 22:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy
  21 Oca 22:34 – Kürtaj Bakırköy: Kürtaj yapıyormusunuz fiyatı nedir
  21 Oca 22:37 – Kürtaj Bakırköy: Adetim 10 gün geçti aldırmak istiyorum bana fiyat verirseniz sevinirim
  21 Oca 22:50 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  21 Oca 23:09 – Kürtaj Bakırköy: Yarın için randevu alsam
  21 Oca 23:09 – Kürtaj Bakırköy: Sabah mı aramam lazım
  21 Oca 23:10 – Kürtaj Bakırköy: Yarın bu işi halletmem lazım çünkü doktor bey
  21 Oca 23:10 – Jinekolog Operatör Doktor: Yarın 11.45 te yer var ?
  21 Oca 23:12 – Kürtaj Bakırköy: Sabah ararım sizi o zaman tşk ederim iyi geceler
  21 Oca 23:12 – Jinekolog Operatör Doktor: Ok

  Beğen

 10. Adsız dedi ki:

  [17/08 18:31] ‪+90 541 417‬: Hocam Merhaba
  [17/08 18:31] ‪+90 541 417‬: Size bir sorum olucaktida aradığım da sekreteriniz çıkmış ti
  [17/08 18:31] Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  [17/08 18:33] ‪+90 541 417 ‬: Hocam soruyu zaten tahmin edebiliyorsunuzdur kiz arkadasim la Korunmasız ilişkiye girdik bir saat icindede ertesi gün hapini kullandi yaklaşık üç hafta oldu fakat çok sık sık
  [17/08 18:33] ‪+90 541 417 7646‬: Mide bulantısı istirfa göğsünde ve karnında şişme meydana geliyor
  [17/08 18:34] ‪+90 541 417 : Bu hapin yan etkisimidir
  [17/08 18:34] Op. Dr. Turgay Karakaya: Gebe olabilir
  [17/08 18:34] ‪+90 541 417 Peki hocam hamilelik belirtisi
  [17/08 18:34] ‪+90 541 417‬: Bu kadar erken olabilirmi
  [17/08 18:35] ‪+90 541 417 ‬: Artı herhangi bir içine boşalma söz konusu değil ve şunu sorayım size ne zamana kadar baş vura biliriz
  [17/08 18:36] ‪+90 541 417 Buarada hapin ise ella hapı
  [17/08 18:36] Op. Dr. Turgay Karakaya: Test yapın önce
  [17/08 18:37] ‪+90 541 417 Su anda yapila bilirmi
  [17/08 18:37] ‪+90 541 417 ‬: Yoksa regl dönemi ni beklemek mi gerekiyor
  [17/08 18:37] Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet günü geçince 4 gün geçtiyse
  [17/08 18:38] ‪+90 541 417 ‬: Anladım hocam sonrasında sizle irtibata geçerim bilgi verdiğiniz için dw çok teşekkür ederim
  [17/08 18:38] Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  Beğen

 11. Adsız dedi ki:

  ben evli bırıym ıliskıde kazayla 5sanıye kadar korunmadan grdk ılşkye sizce hamıle kalrmym yardmcı olurmusunuz?

  Beğen

 12. Adsız dedi ki:

  Sevgilimle istem disi hamilelik soz konusu fakat anneme baska bi yolu olmadigi icin anlatmak zorunda kaldim anlayisli karsilamadi tabi ama oda izin verdi yasim kimlikte yanlis oldugu icin 17 gozukuyor ve is sebebiyle benimle.gelemiyor izin kagidi gibi bi belge gerekiyormus onlar icin gerekli sartlar ne acaba

  Beğen

 13. Adsız dedi ki:

  Iyi geceler kürtaj için birkaç sorum olacakti en son reglim 6 haziranda oldum ondan sonra 11 haziranda cinsel iliski yasadim reglim duzensiz aslinda genelde ay sonuna dogru olurdum içime bosalma vs olmadi zevk suyundan emin degiliz sadece 2 kere idrar testi yaptim negatif cikti hala regli olamadim ara ara koyu kahverengi akintilarim oluyor ama ondan önce kokulu beyaz akintilarim oldu ve rouccutane tedavisi görüyorum bunun disinda hicbir hamilelik belirtisi yaşamadım sabah mide bulantılari kokuya hassasiyet vs sizce kliniginize ugramali miyim ? Teşekkür ederim

  Beğen

 14. Adsız dedi ki:

  Dr. Bey kürtaj nasıl yapılır diye araştırdım sizi buldum , yazılarınız mantıklı geldi size gelmek istiyorum 7 haftalık kürtaj fiyatlarınız kaç paradır.

  Beğen

 15. Adsız dedi ki:

  Hocam size ve asistanlarınıza büyük bir teşekkür borçluyum kürtaj nasık yapılır diye günlerce kafanızı şişirdim bana sabırla anlattınız , kürtajım sizde harika geçti hiç sorun yaşamadım teşekkürler

  Beğen

 16. turgay karakaya dedi ki:

  Evet hemen koruyuculuğu başlar. Cinsel ilişkiye girebilirsiniz

  Beğen

 17. Adsız dedi ki:

  Ben bugun ilk defa dogum kontrol hapina basladim ve duzenli olarak kullanmaya devam edersem ilk kutuda koruyuculugu baslarmi yani adet bitimi korunmasiz iliski yasayabilir miyim bunu soracaktim

  Beğen

 18. turgay karakaya dedi ki:

  Merhaba , geçmiş olsun , anladığım kadarı ile yabancı bir bayansınız ve İstanbul'da yaşıyorsunuz , kürtaj fiyatlarımız için asistanımı arayınız.

  Beğen

 19. turgay karakaya dedi ki:

  Merhaba bakire olupta kürtaja gelen hastamız çok oluyor , evet ilginç bir tablo ama oluyor işte . Kürtaj esnasında kızlık zarını kontrollu bir şekilde açıyoruz ve kürtaj sonrası yeniden kızlık zarı dikimi yapıyoruz , eski haline dönüyor. Bu işlemde kürtaj ücretine ek bir ücret daha talep edeceğiz.

  Beğen

 20. Adsız dedi ki:

  Dr bey ben geliyor istanbula ukraina . Calisiyor konsolos secreter , hamile oldum cikti cift cizge kurtaj olacagim nasil yapiliyor kurtaj fiyat nekadar

  Beğen

 21. Adsız dedi ki:

  Turgay bey kızlık zarım bozulmadan hamile kaldım çift çizgi test çıkıyor , bakire bir kıza kürtaj nasıl yapılır ? Kürtaj esnasında kızlık bozulur mu . Bozulursa hemen dikilirmi eskisi gibi olur mu

  Beğen

 22. turgay karakaya dedi ki:

  Merak etmeyin vajinanızın dar olması kürtaj enel değil , yada kürtaj olduğunuz zaman vajina genişlemesi falan olmaz , vakumlu kürtaj yapıyoruz , kürtaj fiyatlarımız için asistanımı arayınız.

  Beğen

 23. turgay karakaya dedi ki:

  evet vakumlu kürtaj yapıyoruz , ek bir ücret gerekmez işyerinizden 2 saat izin alsanız fazlası ile yetecektir. kürtaj sonrası ağrı veya kanama olmaz merak etmeyin.

  Beğen

 24. Adsız dedi ki:

  Hocam ilk defa kürtaj olacağım çok korkuyorum vajinam çok dar ordan kürtaj olurmu ? Kürtajı nasıl yapıyorsunuz vakumlamı kazıyarakmı kürtaj fiuatlarınız kaç paradır

  Beğen

 25. Adsız dedi ki:

  Dr bey sizde kürtaj nasıl yapılır vakumla kürtaj yaptırmak istiyorum ek bir ücret ödemem gerekirmi , iş yerimden 2 saat iziz alsam yeterli olurmu ? Kürtaj sonrası kanama veya ağrım olacakmı

  Beğen

Takma isimle Soru Sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s