Kürtaj Fiyatları İstanbul

Yayınlandı: Temmuz 10, 2014 / dr. turgay karakaya, kürtaj, kürtaj fiyatları, kürtaj fiyatı, kürtaj hapı, kürtaj nasıl yapılır, kürtaj sonrası
Kürtaj fiyatları İstanbul

Kürtaj fiyatları İstanbul’da 2014 yılı Temmuzunda birçok kürtaj merkezi ve kürtaj yapan yerlerde yaklaşık olarak .. liradan başlayarak hafta durumuna göre artıyor . Ayrıca kürtaj yapan doktorlar arasındada çeşitli fiyat farkları olmakla beraber ortalama bahsettiğim fiyatlara çocuk aldırabilirsiniz. İstanbul’da gerek Avrupa yakasında gerekse Anadolu yakasında benzer şekilde kürtaj maliyeti oluşmaktadır. İstenmeyen gebeliklerin en olmayacak zamanda başa gelmesi nerdeyse kaçınılmaz bir hal almıştır , ne zaman başınız sıkışık olsa , iki ayağınız bir papuca giriyor durumda kalsanız birde üzerine plan dışı hamileilik gelecektir hazırlıklı olun. Parasal olarakta insan bazı zamanlarda inanılmaz dibe vurabiliyor , altın eşik , gümüş eşiğe muhtaç olur derler , aynı duruma herkes düşebiliyor . Benim tavsiyem cinsel aktif yaşamda eğer bebek yapmaya hazır değilseniz küçük kaçamakları bile koruma şemsiyesi altına almanız yönündedir, zira cinsel ilişkiye tam olarak girmeden sürtünme ile gebe kalanlar , kızlık zarı bile bozulmadan hamile olarak gelenler , kilot üzerinden hamilelik yaşayanlar okadar çok oluyor ki bende artık korktukça insanın başına daha fazla gelir demeye başlayacağım. Bu yazımızda doğurmak için hazır olmayan fakat bir şekilde gebelik durumuna düşen çiftlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim biliyorum evli değilsiniz ve gebesiniz , sakın utanmayın vede üzülmeyin , evli olmadan gebe kalanlardan oluşan bir siyasi parti olsaydı sanıyoruz ilalabet iktidar olurdu bu memlekete, yani sayınız o kadar fazal ki , kendinizi yalnız ve çaresiz hissetmeniz mümkün değil , arkanızı dönseniz direseğiniz başka bir bekar gebe bayana çarpar. Umarım sizi biraz rahatlatmışımdır bu makalemle 🙂 ama bana telefonlada ulaşabiliyorsunuz , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , gece gündüz arayıp sorabilirsiniz , ayrıca bana ulaşım kanallarını aşağıda geniş olarak yazıyorum. Telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor. Kendisi kürtaj konusunda geniş bilgiye sahiptir ve yumuşak ses tonu ile sizi rahatlatacağına eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kürtaj fiyatları İstanbul hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz. )

Dr. Turgay Karakaya ayrıntılar

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
http://www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün
Bulvar cad no2 kat2 Zeytinburnu İstanbul
3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
10- Randevu alarak gelin : 0212 227 5519 – 0532 221 3007
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya

Kürtaj fiyatları İstanbul 2014

Kürtaj fiyatları 2014 yılında İstanbul’da adeta bir referans gibi olmuştur ve diğer birçok irili ufaklı il İstanbul’a bakarak kürtaj fiyatı belirleyip uygulamaktadır. Genellikle şehrin lüks semtlerinde daha yüksek çocuk aldırma maliyetleri çıkartılırken orta karar semtlerde genellikle … liaradan başlayan kürtaj ücretleri ile karşılaşacaksınız , ama bu fiyat maalesef sabit kalmıyor ve hamilelik durumunuza göre yukarı doğru çıkabiliyor işte size İstanbul’da sıklıkla uygulanan 2014 kürtaj fiyat listesi : 4 aylık gebelikte … lira , 5 aylık gebelikte … tl , 6 aylık hamilelikte ise …. lira şeklinde yukarı doğru çıkıyor.

Kürtaj şartları

İstenmeyen bir gebelik başınıza geldiğinde ve kürtaj yaptırmak istiyorsanız kürtaj şartlarını iyi bilmekte fayda vardır. Şimdi kürtaj olmak için  hangi şartların olması gerektiğini listeleyelim :

1- Kürtajda yaş durumu : Kendi başınıza, yani kimseden izin almadan kürtaj olabilmek için öncelikle 18 yaşınızdan gün almanız gerekir , eğer daha küçükseniz anne veya babanızdan ” kızımım kürtak olmasına izin veriyorum ” şeklinde bir imzalı kağıt getirmeniz gerekiyor.
2- Kürtajda evli veya bekar olmanız : Evli bayanların kürtaj olabilmeleri için eş iznine ihtiyaçları vardır , nikahlı eşlerinden ” karımın kürtaj olmasına izin veriyorum ” şeklinde bir yazı getirmeleri gerekir . Bekar bayanların ise 18 yaşından gün almış olmak şartı ile hiç kimseden izin almaları gerekmez . İmam nikahlı veya sevgili hayatı yaşayan bayanlarında bebeğin muhtemel babasından izin almaları gerekmiyor.
3- Kürtaj doktoru : Kürtaj ile gebelik sonlandırma yetkisi sadece Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı yani jinekolog doktorlara verilmiştir , bunun dışında aile hekimi , pretisyen hekim , başka branş hekimlerinin kürtaj yapması suç teşkil eder. O yüzden kürtaj olacağınız doktora gittiğinizde mutlaka doktorun diploma ve uzmanlık belgesini kontrol edin , genelde bu evraklar bekleme salonu duvarlarında asılı olur . ( bizde o şekilde )
4- Kürtajda hamilelik haftası : Kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar kürtaj yaptırabilirsiniz , daha ileri durumlarda yani 11 hafta , 12 hafta gibi gebeliklerde kürtaj yasağı vardır.

** Kürtaj fiyatları İstanbul hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz. )

Kürtaj nasıl yapılır ?

2014 yılı hatta bence gelecek 2015 yılında bile bebek aldırma konusunda kürtaj nasıl yapılır sorusu sürekli gelecektir . Son 30 yılda istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında nerdeyse tek metod haline gelen vakum küretajın nasıl yapıldığını kısaca anlatalım :

1– Hastanın jinekolojik muayeneden geçirilmesi ve genel üreme sağlığının değerlendirilmesi
2- Ultrason ile gebelik haftasının net olarak tespit edilmesi ve kürtaja mani olabilecek herhangi bir hastalık ve veya anatomik bozukluk olup olmadığının kontrolü.
3- Rahim girişinin yani portio uterinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması
4- Hegar bujisi ile rahim kanalı yani collum uteri dilatasyonu
5- Karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi
6- Steril vakum aparatının karmen kanülüne bağlanması 
7- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
8- Kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması
9- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp sosyal yaşantısınıa geri dönmesi

Kürtaj yasası

2014 kürtaj yasasına göre gebelik sonlandırma konuusnda bir üst sınır belirlenmiştir , buna göre istenmeyen hamilelik durumu yaşayan bayanlar ister evli , ister bekar olsunlar en geç 10 haftaya kadar kürtaj yaptırabilirler , daha ileri bir gebelik varsa bu durumda kürtaj yasağı söz konusu olacağından çeşitli cezai yaptırımlar uygulanacaktır.

** Kürtaj fiyatları İstanbul hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz. )

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası

İstanbul Anadolu yakasında kürtaj fiyatları 2014 yılında Avrupa yakasına göre az daha yüksektir , bunun en önemli sebebi jinekolog sayısının Avrupa yakasına göre 1/4 oranında olmasıdır. Zaten yaşayan nüfus olarakta Anadolu yakası aynı oranda azdır. Yinede Anadolu yakası kürtaj fiyatlarının birçok kürtaj merkezi jinekolog muayenehanesinde … liradan başladığını söyleyebiliriz.

Kürtajdan sonra banyo yapılır mı ?

Evet kürtajdan sonra ayakta duş şeklinde banyo yapabilirsiniz , ama küvete oturarak banyo yakmak , denize girmek , havuza girmek  kürtaj sonrası 10 için çok sakıncalıdır. Rahim kanalı henüz açık olduğu için her türlü mikrop yukarı doğru girebilir.

Kürtaj fiyatları İstanbul Avrupa yakası

İstanbul Avrupa yakası kürtaj fiyatları konusunda sadece İstanbul geneli değil tüm Türkiye açısından belirleyici bir yer tutar , bunun sebebi ülkenin en uzak illerinden bile birçok bayan kürtaj yaptırmak için İstanbul avrypa kakasına gelir , özelliklede evlilik dışı gebeliklerde gizlilik önemli olduğu için İstanbul büyük şehir tercih edilir. İstanbul avrupada kürtaj fiyatları en geleneksel hali ile 400 liaradan itibaren başar ve gebelik haftanıza göre yukarı doğru haraket eder. En fazla 10 haftaya kadar kürtaj yaptırabilirsiniz.

Kürtaj tehlikeleri

Kürtaj gebelik sonlandırmada en güvenli yöntemidir , kürtaj hapı Cytotec ( Misoprostol ) veya RU 486 ( Mifepristone ) adlı düşük ilaçları bile kürtajdan çok daha tehlikelidir ve zaten bu yüzden ülkemizde yasaklanmıştır. Şimdi kürtajın olağan tehlikeleri nelerdir onlara bir bakalım , eskiden yani vakum küretaj uygulamsı yokken rahim içi endometrium dokusu çepeçevre kazınırak küretaj yapılırdı ve bu künt yöntemde daha sık komplikasyon olurdu , ama artık vakum küretaj yönteminde Allaha şükür bu tehlikeleri pek görmüyoruz. Şinesi , rahim içinde oluşan yapışıklıklardır , rahim perforasyonu , eskim sistem kürtajda aşırı kazıma yapıldığında olabilir.

Kürtaj izle

Kürtaj görüntüleri izlemek , yada kürtaj videosu seyretmek isteyen hergün binlerce kişi internette arama yapıyor , genellikle yabancı ülkelerde yasa dışı şartlarda çekilmiş kürtaj videoları izlenmek üzere internette dolaşıyor , bu tip kürtaj videolarının yayınlanmasını son derece etik dışı buluyoruz.

Kürtaj fiyatları nedir puanı

Kürtaj fiyatları nedir , kaç paradır diye hergün yüzün üzerinde telefon alıyoruz , sanıyorum jinekolojide kızlık zarı dikimi fiyatları ve kürtaj fiyatları en fazla merak edilen konuların başında geliyor. Özellikle İstanbul’da 2014 yılında ve önceki 10 yılda kadın hastalıkları ve doğum branşında gebe takiplerinden daha fazla kürtaj konusunda vaka olmaya başladı .

** Kürtaj fiyatları İstanbul hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz. )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İstanbul
0212 227 5519 – 0532 221 3007
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

 

Reklamlar
yorum
 1. Merhaba,
  5 haftalik gebelik mevcut. Aldirmaya karar verdik. Internetten buldum sizi. Fiyat rica edebilirmiyim
  25 05 2016, 13:55 – .: Kan testi istiyormusunuz
  25 05 2016, 13:56 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır ultrasonla bakıyorun
  25 05 2016, 13:57 – .: Hemogram testi vs?
  25 05 2016, 13:59 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayıt
  25 05 2016, 13:59 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kanlı bir işlem değil o şekilde
  25 05 2016, 14:00 – .: Ok tesekkurler arayacagim sizi randevu icin
  25 05 2016, 14:04 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  25 05 2016, 14:06 – .: Randevu icin tel alabilirmiyim
  25 05 2016, 14:06 – .: Cuma gunu gelmek istiyorum
  25 05 2016, 14:07 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Cuma 11.30 ?
  25 05 2016, 14:07 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  25 05 2016, 14:07 – .: Uygun
  25 05 2016, 14:07 – .: G..
  25 05 2016, 14:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok yazdım
  25 05 2016, 14:13 – .: Ac karnina geliyorum
  25 05 2016, 14:13 – .: Onun disinda
  25 05 2016, 14:13 – .: Bisey varmi
  25 05 2016, 14:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tok ta olur
  25 05 2016, 14:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Başka bişi yok
  25 05 2016, 14:13 – .: Local mi yapiyorsunuz
  25 05 2016, 14:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet.. vakum kürtaj lokal yapılır
  25 05 2016, 14:14 – .: Bisey hissetmiyorum degilmi
  25 05 2016, 14:14 – .: Cok korkuyorum acikcasi İstanbul’da kürtaj fiyatları ne kadar lira
  25 05 2016, 14:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hissetmezsiniz
  25 05 2016, 14:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10 dakikada yürür giddrsiniz
  25 05 2016, 14:15 – .: Peki tesekkurler
  Merhaba
  26 05 2016, 19:00 – .: Yarin 11 30 randevum var
  26 05 2016, 19:00 – .: 16 . 00 gibi uygun olurmusunuz
  26 05 2016, 19:00 – .: Bir toplantim cikti anadolu yakasinda
  26 05 2016, 19:00 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  26 05 2016, 19:00 – .: Ok 16.00 yapalim o zaman
  26 05 2016, 19:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tamam yazdım
  26 05 2016, 19:01 – .: Tesekkurler
  26 05 2016, 19:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e
  27 05 2016, 13:42 – .: Yarin aciksaniz yarin ogleden sonra 15.00 alabilirmiyiz yetisemiyorum.
  27 05 2016, 13:49 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Olur
  28 05 2016, 14:59 – .: Trafikteyim yarim saate orda olurum
  28 05 2016, 15:22 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  2 06 2016, 15:08 – .: Merhaba,
  Cumartesi gunu kurtaj oldum sizde.
  2 gundur agrim oluyor kanamamda devam ediyor. Normalmi yoksa bi kontrole gidiyimmi
  2 06 2016, 15:25 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kontrol
  2 06 2016, 15:27 – .: Sizemi geliyim
  2 06 2016, 15:52 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  2 06 2016, 15:53 – .: Kontrol ucreti oduyormuyuz
  2 06 2016, 15:55 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  2 06 2016, 15:56 – .: Konustuk Turgay Beyle
  2 06 2016, 15:56 – .: 1 gun daha bekleyecegim

  Beğen

 2. Iyi aksamlar Turgay bey size daha once İstanbul’da kürtaj fiyatları diye bir soru sormustum ve tekrar bir sorum olacak
  Iliski yaşadıktan 15 gun sonra kanda gebelik testi yaptirdim ve sonuc 0.00 çıktı
  Beta hcg testi kesin sonuc verir mi
  23 02 2016, 20:20 – Jin op dr turgay karakaya: 5 gün sonra yine
  23 02 2016, 20:20 – .: Tamam

  Beğen

 3. Merhaba Turgay Bey,size internetten ulaşıyorum.Yardımcı olursanız çok sevirim .en son 7 Ocak’ta adet oldum İstanbul’da kürtaj fiyatlarını öğrenmek istiyorum ve Şubat’ta günüm geçti. Sanırım 1 haftaya kadar ne olduğu testle belli olacak.evet var ise. Size gelmeyi planlıyorum. Uzaktan geleceğim.nakit olarak ödeme yapmak istiyorum . Hazırlıklı olmak adına bilgi rica ediyorum.Ortalama bilgi verirseniz sevinirim .Iyi günler.
  8 02 2016, 11:57 – .: Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için .

  Beğen

 4. 28 02 2015, 11:02 – Kürtaj Bakırköy: İyi gunler turgay bey
  28 02 2015, 11:02 – Kürtaj Bakırköy: Numaranizi internetten buldum
  28 02 2015, 11:03 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  28 02 2015, 11:03 – Kürtaj Bakırköy: Musaitseniz bir kac birsey soracaktim
  28 02 2015, 11:03 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 02 2015, 11:03 – Kürtaj Bakırköy: Kurtaj yapiyorsunuz sanirim
  28 02 2015, 11:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  28 02 2015, 11:05 – Kürtaj Bakırköy: Durumu soyle anlatiyim size
  28 02 2015, 11:06 – Kürtaj Bakırköy: En son 10 ocakda adet oldum bu ay olmadim gebelik testi yaptim pozitif cikti hastaneye gitmedim ve suan kac haftalik oldugunu bilmiyorum
  28 02 2015, 11:06 – Kürtaj Bakırköy: Ve aldirmak istiyorum
  28 02 2015, 11:06 – Kürtaj Bakırköy: Kurtaj fiyatlariniz haftaligina gore ne kadar
  28 02 2015, 11:07 – Jinekolog Operatör Doktor: 7 haftalık falan
  28 02 2015, 11:09 – Kürtaj Bakırköy: Randevuyu sabit hattanmi arayip aliyoruz
  28 02 2015, 11:13 – Jinekolog Operatör Doktor: Burdanda yazarız
  28 02 2015, 11:14 – Kürtaj Bakırköy: Carsamba sabah uygun olurmu sizin icinde
  28 02 2015, 11:20 – Jinekolog Operatör Doktor: 11.00 de yer var en erken
  28 02 2015, 11:29 – Kürtaj Bakırköy: Tmm uygun benim icinde
  28 02 2015, 11:30 – Kürtaj Bakırköy: Kurtajdan sonra cok sanci olurmu ordan işe gecmeyi dusunuyorum cunku
  28 02 2015, 11:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtajda pek sorun olmaz , adet ağrısı gibi olur , lekelenme şeklinde ilk günler çok az kanama
  28 02 2015, 11:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Ok yazdım
  28 02 2015, 11:32 – Kürtaj Bakırköy: Tmm tsk ederim carsamba 11 de ordayim
  01 03 2015, 17:57 – Kürtaj Bakırköy: Dr bey kurtaj oncesi muayene ucreti aliyormusunuz
  01 03 2015, 18:21 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  01 03 2015, 18:30 – Kürtaj Bakırköy: Yarin icin uygun bir saatiniz varmi
  01 03 2015, 19:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi 15.30 da yer var? İsim ne yazalım
  01 03 2015, 19:09 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki … yazdım
  01 03 2015, 19:09 – Kürtaj Bakırköy: Daha erken bir saat varmi acaba
  01 03 2015, 19:10 – Jinekolog Operatör Doktor: 13.00 olurmu
  01 03 2015, 19:11 – Kürtaj Bakırköy: Evet uygun
  01 03 2015, 19:11 – Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  01 03 2015, 19:11 – Kürtaj Bakırköy: Tskler
  03 03 2015, 22:51 – Kürtaj Bakırköy: İyi aksamlar yarin 11 de randvum var ama bana her hangi bir bilgi verilmedi acmi tokmu olmak lazim vs.
  03 03 2015, 22:56 – Jinekolog Operatör Doktor: Tok olabilir
  03 03 2015, 22:59 – Kürtaj Bakırköy: Narkoz filan olacakmi
  03 03 2015, 23:02 – Jinekolog Operatör Doktor: Lokal anestezi ile ağrısız
  03 03 2015, 23:07 – Kürtaj Bakırköy: Beldenmi igne yapilcak
  03 03 2015, 23:07 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır vajina girişi
  03 03 2015, 23:07 – Kürtaj Bakırköy: Anladim

  Beğen

 5. 23 Oca 00:43 – Adet Gecikmesi: iyi geceler bisey sorabilirmyim
  23 Oca 00:43 – Adet Gecikmesi: rahatsz ediorum k.bakmayin
  23 Oca 07:49 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  23 Oca 15:02 – Adet Gecikmesi: 3 hafta once iliski yasadm adetm bi hafta geckti test yaptm poztf cikti
  23 Oca 15:02 – Adet Gecikmesi: direk aldirmalimiym yoksa kadn doguma filanmi gtmem gerekio
  23 Oca 15:42 – Jinekolog Operatör Doktor: Alırız
  23 Oca 15:48 – Adet Gecikmesi: hicbise yapmadan gelsem yeter yani
  23 Oca 16:58 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet

  Beğen

 6. Adsız dedi ki:

  Iyi gunler izin belgesini ne sekilde getitebiliriz ailem sehir disinda oldugu icon bu durumdan sadece annemin.haberi.var

  Beğen

 7. turgay karakaya dedi ki:

  İdrarda gebelik testinin çift çizgi çıkması kesin hamile olduğunuzu gösteriyor. Kürtaj fiyatları gebelik haftasına göre artar. Ayrıntılı fiyat almak için asistanım esra hanımı arayın 0212 227 5519 – 0532 221 3007

  Beğen

 8. Adsız dedi ki:

  Doktor bey merhaba 1 buçuk ay once birlikteligim oldu ve 1 saat gecmeden ertesi gün hapi kullandim hastaligim 20 gun gecti olamadim fakat sivilcilerim cikti siskinlik var arada mide bulantim ve koku ya karsi tiskintim var dun idrar testi yapti direk cift cizgi cikti hamile olabilir miyim gerçekten ve bugun kan testi yapicagim ins onda birsey cikmaz cikarsa eger siz kurtaj ne kadara yapiyorsunuz ve kimsenin bu durumumdan haneri yok. Oncelikle hamilemiyim?

  Beğen

 9. turgay karakaya dedi ki:

  Merhaba annenizin onayı olduğu için sıkıntı olmaz

  Beğen

 10. Adsız dedi ki:

  hamıleyım yaşım 16 ve ıstemeyerek hamıle kaldım annemın suandahaberı var  
  cocuk kaç aylık bılmıyoruz ama tahmını 6 yada 7 aylıktır annemle bırlıkte  
  sezeryan dogum olmasını ıstıyoruz yaşım tutmuyor ama annemın herseyden  
  haberi var normal haftasında sezeryanla dogum olablırmı başka kımselere  
  ıntıgal edılırmı bıde suanda muayn olmak ıstıyorum ama annem cekınıyro ve  
  gıdemıyoruz hastaneye acaba gıtsek annem yanımda olacagı ıcın bı sıkıntı  
  cıkarmı nolursunuz acıl cvp verin

  Beğen

 11. turgay karakaya dedi ki:

  Adet biteli 2 gün olduysa teorik olarak gebelik olamaz

  Beğen

 12. Adsız dedi ki:

  Doktor bey mrba size utanarak bisey soracağım yardımcı olursanaz gerçekten sevinirim ben kız arkadaşımla birlikte oldum arkadaşımın adeti biteli 2 gün geçmişti ilk olarak ilişkiye girdik dışarı bosaldım 15 dk sonrada ikinci kere ilişkiye girdim ama girmeden önce cinsel organımı su ile yıkadım ikinci iliskimizdede dışarı başaldım aklıma takılan şu internette mezi(zevk suyu)nın içinde de bi miktar siperm olduğu yazıyo acaba gebe kalma olasılığı varmı varsa da % kaç sizin gibi profesyonel birinin beni rahatlatmasını bekliyorum.

  Beğen

 13. Adsız dedi ki:

  Hocam , 3 kez kürtaj olan bir bayan olarak yine hamileyim , bu sefer beni kürtaj ettikten sonra noolur spiral takın , dokunsa gebe kalıyorum . 5 haftalık kürtaj fiyatlarınız nedir ?

  Beğen

 14. Adsız dedi ki:

  Merhabalar dr. Turgay bey , kürtaj fiyatlarınız bizim samsuna göre çok iyi , burda 2 katı ücret diyorlar , hafta sonu istanbula geliyorum pazar açıksanız bir randevu alayım sizden 7 haftalık kürtaj için asistanınızdan fiyat almıştım. Kürtaj sonrası cinsel ilişki için kaç gün beklemeliyim

  Beğen

 15. turgay karakaya dedi ki:

  kürtaj fiyatlarımızda öğrenci kardeşlerimize indirimler yapıyoruz. Bende üniversiteyi İstanbul'da yurtta kalarak bitiridiğim için siizn durumunuzu daha iyi anlayabiliyorum

  Beğen

 16. turgay karakaya dedi ki:

  Merhaba kürtaj fiyatları konusunda devamlı hastalarımıza her zaman yardımcı oluyoruz biliyorsunuz 🙂

  Beğen

 17. Adsız dedi ki:

  Hocam öğrrnmeye bile korkuyorum ama sanırım hamileyim , göğüslerim kocaman oldu taş gibide sertleşti , vajinam hep nemli oldu ve çok sıcak. Canım turşu istiyor falan , sadece bir kere seviştik ondada dışarı boşaldı , ama kaptım sanırım 4 gündür adet yok yardım edin. Kürtaj fiyatlarınız nekadardır öğrenci kızlara indirim varmıdır

  Beğen

 18. Adsız dedi ki:

  Turgay hocam ya ben yine gebe kaldım , okadar dikkat ediyorum ama hapları sürekli unutuyorum , 2 hafta geçti adetimden sanırım 6 haftalık gebeyim , geçen sene indirim yapmıştınız bana bu senede istiyorum hocam bakın devamlı hastanız oldum namıgül p.

  Beğen

Takma isimle Soru Sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s