kürtaj ücretleri

Güncel kürtaj ücretleri 19 Haziran 2014 te son bilgilere göre İstanbul’da birçok kürtaj merkezi muayenehanede … liradan başlayıp hamillelik haftanızın ulaştığı noktaya bakılarak değişiyor , mesela yeni başlayan bir gebeliğiniz varsa yani 4 haftalıksanız …lira kürtaj masrafı ile gebelik sonlandırabilirsiniz , yada karrasız kaldınız hamilelik biraz daha ilerledi diyelim 5 haftalık bir gebelikse … lira , 6 haftası … derken hafta arttıkça kürtaj fiyatlarıda senkron bir şekilde artacaktır, gerçi önceden çocuk aldırmış birçok bayan bunları harfiyen bilir , tereciye tere satılmaz , ama ilk defa bebek aldıracak heyecanlı hastalarımızın birçok ayrıntıya ihtiyacı var . Dünya kupası 2014 te Şili – Avusturya maçının 3-1 sonuçlanması kürtaj telaşına düşmüş bayanların gündeminde bile değilken , gebeliğe ortak olan delikanlıların takibindedir sanıyorum. Kürtaj ücretleri nekadardır , vakum küretaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası hamile kalabilirmiyim , lokal anestezi ilemi çocuk aldırsam yoksa genel anestezide gerekebilir mi , kürtaj yapan yerler nereleridir giib birçok soru geliyor , gebelik sonlandırma konusunda karraınıız verdiyseniz iyi bir jinekolog bulup en kısa zamanda halletmekta fayda var zira , gebelik büyüdükçe hem kürtaj daha güç bir hale gelir , hemde kürtaj yasası 2014 e göre 10 haftadan daha sonra çocuk aldırmanız mümkün olmaz , hatta getirilen cezai kanun maddelerinden dolayı artık 10 haftayı 1 gün bile geçse hiçbir jinekolog sizi kürtaj etmez, terazi var tartı var , her şeyin bir vakti var ona göre. Bu arada acaba ben hangi kadın doğumcuya gitsem , hangisi daha iyidir diye kafanız karışık ise google abinize sorabilirsiniz , yazın google’a ” en iyi kürtaj doktoru ” diye ve sonuçlara bakın , …. ilk sayfada göreceksiniz 🙂 nerdeyse 31 yıldır vakum küretaj yapıyoruz . Kürtaj hakkında soracklarınızda vardır mutlaka , bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz 0212 227 5519 sabit Turktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır. Gerçi telefonları kıdemli asistanım Esra hanım açıyor , kendisi kürtaj konusunda geniş bilgi sahibi olduğu için sizi aydınlatacak ve rahatlatacaktır merak etmeyin. Ben tüm gün hastalarımla ilgileniyorum , ama acil bir durum varsa bağlattırın bana . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

Kürtaj ücretleri hakkında yorum yaz , soru sor , yorumları oku ( İsimsiz yorum yazmak isteyenler ” Yorumlama biçimi ” olarak ” Anonim ” i seçsin )

Kürtaj fiyatları

Kürtaj fiyatları İstanbul’da ve Ankara’da 2014 yılında ezici bir çoğunlukla gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , 4 haftalık gebelikler genelde … liaraya sonlandırılıyor , 5 hafta ise … tl , 6 hafta ise … lira şeklinde yukarı doğru çıkıyor , ama ilk basamak olan hamilelik haftasında inanın çok yanlış hesaplayanlar var, genelde birçok kişi cinsel ilişkiye girdikleri günden itibaren saymaya başlıyorlar , ama aslında son adet tarihinden itibaren gebelik hazırlıkları başladığından hamilelik haftası hesaplamalarıda yine son adet tarihine bakılarak yapılıyor. Size daha pratik birşey söyleyeyim adetinizin geciktiği ilk gün yaklaşık 4 haftalık gebesinizdir , yani ben 1 haftalık gebeyim , ben 2 haftalık gebeyim yada 3 haftalık gebelik gibi bir durum pratik hayatta mümkün olmuyor.

İstanbul Avrupa Yakasında 14 Haziran 2014 güncellemeleri ile birçok kürtaj merkezi muayenehanede  uygulanmakta olan kürtaj fiyat listesi aşağıdaki gibidir ( kürtaj ücretleri jinekologdan jinekoloğa değişebilir )

1- Vakumla küretaj + lokal anestezili kürtaj fiyatı 4 haftalık gebelik … lira
2- Vakumla küretaj  + lokal anestezili kürtaj fiyatı 5 haftalık hamilelik … lira
3- Vakumla küretaj  + lokal anestezili kürtaj fiyatı 6 haftalık gebelik … lira
4- Plan dışı gebelikler birçok kürtaj merkezi muayenehanede genelde vakumlu kürtajla yapılır
5- Genel anestezi yani tamamen uyutularak kürtaj olmak isteyenler kürtaj merkezlerinde değilde anlaşmalı özel hastanede kürtaj edilir ve yaklaşık 200 tl kadar fark ücreti hastane tarafınca tahsil edilir

Kürtaj videosu

Gebelik sonlandırma konusunda en givenli yol olan vakum küretajı videoya çekip youtube.com gibi video paylaşım sitelerine yüklemek ve kürtaj videosu olarak yayına koymak tıbbi etiğe son derece aykırıdır , kaldıki kadın hastalıkları mesleğinde en önemli konulardan biri olan mastaların gizliliği konusuda ağır bir şekilde ihlal edilmiş olur . Hiçbir bayan kürtaj olurken videoya çekilip kürtaj görüntülerinin binlerce insan tarafınca izlenmesini istemez. İşte bu yüzden bizim sitelerimizde kürtaj videosu bulamazsınız. Ama zaten kürtaj nasıl yapılır gibi birçok bilgiyi jinekoloji tekniği olarak anlatıyoruz.

Kürtaj sonrası

2014 yılında ve sanıyorum 6 ay sonra girecek olan 2015 yılındada kürtaj fiyatlarından sonra en fazla merak edilen çocuk aldırma konusu kürtaj sonrası durumlar olacaktır. Hemen kısa ve akılda kalan bilgiler verelim , bilirsiniz sağlık varlıktan yeğdir. Kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek olmaz , özelliklede vakum kürtaj sonrası hasta konforu çok iyidir . Kürtaj sonrası cinsel ilişkiye ne zaman girilir diye merak edenlerede 10 gün sonra cinsellik serbest olacak cevabını verebiliriz. Yine çok sorulan kürtajdan kaç gün sonra adet göremeye başlarım sorusunada 45 gün cevabını verelim. Kürtaj sonrası hamilelik durumuna gelince , acaba kürtajdan sonra tekrar gebe kalabilirmiyim , çocuk aldıranların çocuğu oluyormu ? gibi sorularınız varsa içiniz rahat etsin , siz hurafelere kulak asmayın , otuziki dişten çıkan , otuziki mahalleye yayılır denir, vakum kürtajda rahim içi kazıma yapılmaz , hatta rahim içine herhangi bir tıbbi cihazda sokulmaz , nerdeyse el değmeden gerçekleşen bir operasyondur.

1- Kürtaj sonrası gebelik , normalde gebe kalma ihtimaliniz neyse kürtaj sorasıda aynı oranda kürtaj sonrası hamile kalma ihtimaliniz vardır.
2- Kürtaj sonrası kanama ve ağrı , vakum kürtajda rahim içi müdahale olmadığı için kürtajdan sonra kanama ve ağrı şikayetide pek olmaz.
3- Kürtaj sonrası banyo , 10 gün kadar banyonuzu ayakta duş olarak yapın.
4- Kürtaj sonrası deniz , havuz , nehir , göl , gibi sulara 10 gün girmeyin
5- Kürtaj sonrası cinsel ilişki , yaklaşık 10 gün kadar cinsellik yasaktır.
6- Kürtaj sonrası ilk adet , ortalama 45 gün sonra olur , merak etmeyin.

Kürtaj ücretleri hakkında yorum yaz , soru sor , yorumları oku ( İsimsiz yorum yazmak isteyenler ” Yorumlama biçimi ” olarak ” Anonim ” i seçsin )

Kürtaj nasıl yapılır ?

Kürtaj yani tıbbi adıyla küretaj nasıl yapılır ? , kürtaj çeşitleri nelerdir ? gibi sorularınızıda buarada yanıtlayalım. Ama kürtaj videosu izlemek isteyenlere bu siteden video izletemeyeceğiz , etik olarak yanlış olduğunu üst paragraflarda zikretmiştik, ilmiyel amel etmeyen hoca , bülbül gibi ötse de kargayla bir tut derler , o yüzen biz işi jinekoloji tekniğine göre anlatalım , Medcezir sezon finali izlemekten daha önemli olduğu kanaatındaysanız liste halindeki vakum kürtaj tekniğimizi okuyun ;

1- Jinekolojik muayene ve ultrasonla gebelik haftasının net olarak tespiti
2- Rahim girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması
3- Collum uterinin hegar bujisi ile dilatasyonu
4- karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi
5- Vakup cihazının karman kanülünü dış ucuna takılması
6- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
7- Kürtaj sonrası tekrar ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması

Kürtaj sonrası hamilelik 

2014 yılında İstanbul ve Ankarada henüz daha kürtaj omamış bayanların en fazla endişe ettikleri konu kürtaj sonrası hamilelik durumudur , yani insanlar genellikle çocuk aldırdıktan sonra yeniden gebe kalamayacaklarından endişe ediyorlar , ama bu tarz düşünceler tamamen yersidir , siz endişe etmeyin ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kürtaj yasası

2014 kürtaj yasası aslında 2013 yılında çıktı ve 2014 yılında güncellendi , sonuç olarak plan dışı gebelikleri sonlandırmalarda 10 haftalık bir üst sınır tanımlanmış ve 11 haftalık , 12 haftalık gibi zamanı geçmiş gebeliklere kürtaj yasağı tanımlanmıştır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekarete önem veren bir ülkede yaşıyoruz ve 2014 yılında İstanbul’da en fazla tutulan bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , hastalara sonuç garantisi verilebilen ve 20 günlük iyileşme periyodundan sonra full orijinal olan ve cinsel ilişkiye girmek için herhangi bir süre kısıtlaması olmayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise İstanbul’da yaklaşık …. lira fiyat seviyelerinden başlar ve …. tl seviyelerine kadar çıkabilir. Kızlık zarı dikimi konusunda en iyi olan jinekoloğu bulmak için googe’a ” kızlık zarı diken en iyi jinekolog ” yazın , … en üstlerde göreceksiniz.

Kürtaj ücretleri hakkında yorum yaz , soru sor , yorumları oku ( İsimsiz yorum yazmak isteyenler ” Yorumlama biçimi ” olarak ” Anonim ” i seçsin )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 – aşağı yukarı 31 yıllık vakum küretaj ve kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor .
İstanbul
0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz çok yoğunuz.

Reklamlar
yorum
 1. Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim fakat bende panik atak ve aksatiye var o yüzden ilaçlarımı kestim gerçi psikiyatrimlede görüştüm eşimlede tabiki
  24 05 2016, 18:33 – .: Bugün öğrendim 4haftalıkmış ama inanın ben bunu istemiyorum
  24 05 2016, 18:33 – .: Bana nasıl yardımcı olursunuz?
  24 05 2016, 18:33 – .: Ne yapmam gerekir?
  24 05 2016, 18:35 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Alırız
  24 05 2016, 18:41 – .: Peki yarına müsaitmisiniz
  24 05 2016, 18:43 – .: ?????
  24 05 2016, 18:43 – .: Turgay bey
  24 05 2016, 18:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  24 05 2016, 18:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın 16.00?
  24 05 2016, 18:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım?
  24 05 2016, 18:45 – .: Tamam eşimle görüşüp size gece dönüş yapayım mı
  24 05 2016, 18:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  24 05 2016, 18:45 – .: Çok teşekkürler
  24 05 2016, 18:45 – .: Turgay beyle mi görüştüm
  24 05 2016, 18:45 – .: Ben
  24 05 2016, 18:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  24 05 2016, 18:45 – .: Saolun
  24 05 2016, 18:48 – .: Akşam kaça kadar ordasınız acaba eşimde olsun istiyorum yanmda
  24 05 2016, 18:48 – .: Yada en erken kaçta
  24 05 2016, 18:48 – .: ?
  24 05 2016, 18:50 – .: Bakırköyde ikamet etmekteyim zaten
  24 05 2016, 19:22 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın 16.00?
  24 05 2016, 21:25 – .: Turgay bey sürekli tahatsız ediyorum ama
  24 05 2016, 21:25 – .: Lokal anestezimi uyguluosunuz
  24 05 2016, 21:26 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  24 05 2016, 21:26 – .: Eşimin gelmesine gerek var mı bide
  24 05 2016, 21:27 – .: Hangisine evet turgay bey
  24 05 2016, 21:27 – .: Eşimin gelmesi gerekiyor mu
  24 05 2016, 21:28 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gelemezse imzalı kağıt
  24 05 2016, 21:28 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Lokal evet
  24 05 2016, 21:28 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın 16.00?
  24 05 2016, 21:28 – .: Ta am gelain görişim
  24 05 2016, 21:29 – .: Gelsin
  24 05 2016, 21:29 – .: Hemen dönücem siE
  24 05 2016, 21:29 – .: Size
  24 05 2016, 21:29 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  24 05 2016, 23:37 – .: Turgay bey ben gelicem
  24 05 2016, 23:37 – .: Yarın kısmet olursa
  24 05 2016, 23:37 – .: Bide kredikartı olsa olur mu
  25 05 2016, 06:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: kart + kalanı nakit olur.. isim ne yazalım
  25 05 2016, 07:53 – .: Parayı ayarlamaya çalışıyorum ayarlıyayım size hemn dönüş yapıcam turgay bey
  25 05 2016, 10:11 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  25 05 2016, 11:51 – .: Turgay bey bugün olmasa en yakın ne zaman olur acaba ?
  25 05 2016, 11:56 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın
  25 05 2016, 11:57 – .: Kaçta acaba ?
  25 05 2016, 12:12 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 13.00?
  25 05 2016, 12:12 – .: Tamam turgay bey size haber vericem
  25 05 2016, 12:12 – .: Şimdi toplamda getiricem dimi size
  25 05 2016, 12:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  25 05 2016, 12:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım yarına
  25 05 2016, 12:14 – .: Şu parayı ayarlim size mahçup olmak istemiyorum
  25 05 2016, 12:14 – .: Turgay bey
  25 05 2016, 12:14 – .: Ama siz m.. yazın istiosanız
  25 05 2016, 12:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ayarlayınca mesaj atın
  25 05 2016, 12:14 – .: Tamam turgay bey
  25 05 2016, 12:14 – .: Çok saolun
  25 05 2016, 12:15 – .: Daha erken olamaz mı turgay bey
  25 05 2016, 12:15 – .: Nolur eşimde olsun istiorum yanmda
  25 05 2016, 12:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın 11.00
  25 05 2016, 12:38 – .: Tamam turgay bey size haber vericem
  25 05 2016, 12:39 – .: Çok çok teşekkür ederim
  25 05 2016, 20:29 – .: Turgay
  25 05 2016, 20:29 – .: Bey
  25 05 2016, 20:29 – .: Şuan ordamısınız peki gelsem hemen
  25 05 2016, 20:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  25 05 2016, 20:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın?
  25 05 2016, 20:38 – .: Yarın 11 demi
  25 05 2016, 20:38 – .: Peki
  25 05 2016, 20:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  25 05 2016, 20:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Adres listede var
  25 05 2016, 20:45 – .: Tamam
  25 05 2016, 20:45 – .: Yarın sabah geliyorum o zamn
  25 05 2016, 20:46 – .: Turgay bey tamam mı
  25 05 2016, 20:46 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  25 05 2016, 20:47 – .: Kaç saat sürer
  25 05 2016, 20:47 – .: Tahminen
  25 05 2016, 20:51 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 15 dak
  25 05 2016, 20:51 – .: Tamam turgay bey
  25 05 2016, 20:51 – .: Saolun
  25 05 2016, 21:02 – .: Tam nerde yeriniz
  25 05 2016, 21:03 – .: Ne var etrafnda kürtaj ücretleri kaç para son..
  25 05 2016, 21:17 – .: ???
  25 05 2016, 21:18 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bakırköy kaymakamlığının az yukarısı
  Turgay hocam merhaba ben m.. sabah bi kürtaj operasyonumuz olmuştu
  26 05 2016, 17:36 – .: Kanama bende olmuyo
  26 05 2016, 17:36 – .: Bi sıkıntı olmaz değil mi
  26 05 2016, 18:25 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun değil
  26 05 2016, 18:26 – .: Çok trşekkürler hocam
  27 05 2016, 12:22 – .: Turgay bey günaydın
  27 05 2016, 12:23 – .: Yine sizi rahatsız ediyorum ama
  27 05 2016, 12:23 – .: Bende hala kanama yok hiç
  27 05 2016, 12:26 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok iyi haber
  27 05 2016, 12:26 – .: Bişey olmaz dimi
  27 05 2016, 12:26 – .: Korkuyorum çok
  27 05 2016, 12:31 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun olmaz
  27 05 2016, 12:31 – .: Tamam turgay bey çok teşekkürler
  27 05 2016, 12:31 – .: Nolur kusura bakmayın
  27 05 2016, 12:31 – .: Rahatsız ediyorum
  1 06 2016, 23:34 – .: Turgay bey hayırlı akşamlar
  1 06 2016, 23:34 – .: Yarın muayenem vardı
  1 06 2016, 23:35 – .: Kaçta orda olucaksınız?
  2 06 2016, 08:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 13 gibi gelin

  Beğen

 2. Hocam geçende kürtaj ücretlerini sormuştumda
  22 02 2016, 23:31 – .: Erkek hamile. Kalmam icin bana bir ilac vaye bi igne varmi
  22 02 2016, 23:41 – .: Bi igne vaye bi ilac adini verseniy yeterli hocam
  23 02 2016, 06:48 – Jin op dr turgay karakaya: Maalesef öyle bişii yok
  23 02 2016, 07:57 – .: Niye hocam
  23 02 2016, 07:58 – .: Hic mi yok
  23 02 2016, 07:58 – .: Bi igne filan
  23 02 2016, 08:08 – Jin op dr turgay karakaya: Taze bitti 🙂
  23 02 2016, 08:08 – Jin op dr turgay karakaya: Yok
  23 02 2016, 08:08 – Jin op dr turgay karakaya: İcad edilmedi
  23 02 2016, 08:10 – .: Peki ne yapmam lazim
  23 02 2016, 08:12 – Jin op dr turgay karakaya: Denemeye devam
  23 02 2016, 08:14 – .: Inseminayon. Bi nedir hocam
  23 02 2016, 09:12 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.asilamafiyatlari.com
  23 02 2016, 09:12 – Jin op dr turgay karakaya: Budur
  23 02 2016, 09:14 – .: Hocam bu muş. Ta yapilirmi
  23 02 2016, 09:36 – Jin op dr turgay karakaya: Bilmem

  Beğen

 3. Kolay gelsin kürtaj ücretleri ne kadar
  08 02 2016, 17:06 – .: Numaranizi internet sitenizden aldim
  08 02 2016, 17:11 – .: Kiz arkadasim ile 10 gun once birlikte olduk reglsi gecikti ve test aldik 2 tane 2si de pozitif cikti. 10 gunde bunun belli olmasi mumkum mudur? Mumkun ise bu hamileligi ilac vs ile sonlandirma sansimiz var midir doktor kontrolunde?
  08 02 2016, 17:29 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Mümkün
  08 02 2016, 17:30 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kürtaj dışı çözüm yok
  08 02 2016, 17:35 – .: Anlıyorum, peki 2 haftalik hamilelige kürtaj yapabilir miyiz ve ucreti nedir?

  Beğen

 4. 06 03 2015, 23:20 – Kürtaj Şişli: Turgay hocam Merhaba..
  06 03 2015, 23:21 – Kürtaj Şişli: Numaranızı internetten aldım
  06 03 2015, 23:21 – Kürtaj Şişli: Müsaitseniz bir şey sormak istiyorum
  06 03 2015, 23:45 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  06 03 2015, 23:49 – Kürtaj Şişli: Kusura bakmayın gece gece rahatsız ettim
  Eşim 1 haftadır adet olmadı ve midesi bulanıyor hamile olmasından şüpheleniyoruz hamile ise malesef aldirmamiz gerekiyor çünkü bir çocuğumuz var ikinciye suan da dusunmedigimiz için aldirmayi düşünüyoruz fiyatını soracaktım bir de siz de bir muayene edermisiniz bir de muayene ücreti nedir ?

  Beğen

 5. 24 Oca 14:20 – Kürtaj Beşiktaş: Merhaba
  24 Oca 14:23 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  24 Oca 14:30 – Kürtaj Beşiktaş: Iyi gunler internette bir yazinizi okudumda hamilelik ile ilgili
  24 Oca 14:35 – Kürtaj Beşiktaş: Onun için soru soracaktim
  24 Oca 15:16 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  24 Oca 15:17 – Kürtaj Beşiktaş: Sevgilim benden hamile suan onu dusurmek istiyoruz
  24 Oca 15:17 – Kürtaj Beşiktaş: Nasil yapariz
  24 Oca 16:21 – Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtaj en sağlıklısı
  24 Oca 16:21 – Kürtaj Beşiktaş: Nasil
  24 Oca 16:23 – Jinekolog Operatör Doktor: Hangi gün geleceksiniz
  24 Oca 16:23 – Kürtaj Beşiktaş: Daha iliski 10 günlük belli bile deil
  24 Oca 16:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Adet gecikmesi bekleyin
  24 Oca 16:26 – Kürtaj Beşiktaş: Tm yarn normalde son
  24 Oca 19:15 – Kürtaj Beşiktaş: Iyi aksamlar
  24 Oca 19:16 – Kürtaj Beşiktaş: Peki eger hamile ise ne yapabiliriz
  24 Oca 19:30 – Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtaj

  Beğen

 6. turgay karakaya dedi ki:

  SGK anlaşmalı bir hastane veya tıp merkezinde yaptırısanız kayıtlara geçer mecburen , ama özel muayenehanede yaptığımız için kayıtlara geçmez. konu hakkında asistanımdan randevu alabilirsiniz 0212 227 5519 – 0532 221 3007 Esra hanım

  Beğen

 7. Adsız dedi ki:

  Merhaba hamile oldugumdan supheleniyorum,Beta hcg testi yaptirmam gerektigini biliyorum fakat butun islemler saglik kaydimda gorunecek diye endiseleniyorum(doktor akrabam cok fazla). Testin kayitlara glrunmeden yapilma imkani var mi? Tesekkurler

  Beğen

 8. turgay karakaya dedi ki:

  Kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırabilirsiniz , daha ileri gebelikleri için yani 11 haftalık , 12 haftalık gibi durumlarda kürtaj yasağı söz konusudur

  Beğen

 9. turgay karakaya dedi ki:

  selam , kızlık zarı dikimi flep yönteminde garanti vardır ve ayrıntılar için http://kizlikzarionarim.blogspot.com web adresimizi inceleyin. Bilgi içinde 0532 221 3007

  Beğen

 10. Adsız dedi ki:

  Doktor bey 6 ay önce kürtaj olmuştum , şimdi hayatıma yeni biri girdi ve çok masum bir ilişkimiz var kızlık zarı diktirmek istiyorum , lütfüye z. Olarak face ten ekliyim size kızlık zarı dikimi flep ile garantisi varmıdır , birde öğrenciyim ben son kaça dikersiniz ?

  Beğen

 11. turgay karakaya dedi ki:

  merhaba , pazar günleride açığız ve kürtaj ücretleri haftaya göre değişmektedir , güncel fiyat bilgisi için 0532 221 3007 Esra hanımı arayın.

  Beğen

 12. Adsız dedi ki:

  Merhab. 6 haftalık gebeyim hafif kasık ağrısı var kürtaj için pazar günü yani yarın gelebilirmiyim ? Kürtaj ücreti nedir ?

  Beğen

Takma isimle Soru Sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s